מתבגרים שעומדים להתגייס לצבא, הם נערים שהופכים לגברים וכעת מחוילים וצריכים להגן על המדינה שלנו. נער שמתגייס זקוק ללא מעט חפצים שיעזרו לו לעבור את תהליך הגיוס ואת השירות הצבאי בצורה נוחה. אז איזה מתנות מקוריות ומרגשות יש למתגייסים? הנה כמה דוגמאות:

סט תפילין מהודר

אם תרצו להעניק מתנה שימושית לנערים שתלווה אותם גם בגיל בר המצווה וגם בחתונתם, בתפילות בזמן השירות ואפילו בברית של בנו הראשון – תוכלו להעניק לנער סט תפילין מהודר. כדי לקנות נכון כדאי שתדעו כמה זה יעלה לכם ואיך יודעים מה טווח המחירים. השוואת מחירי תפילין יכולה לעזור וכיום אפשר לעשות זאת בקלות באמצעות השוואה אינטרנטית בין ערכות תפילין למכירה.

ערכו של סט תפילין נמדד על פי סוג העור ממנו הוא מיוצר, כמו למשל עור של בהמה גסה שנחשב איכותי יותר מזה של בהמה דקה. גם השרייה של העור במים ואיכות העבודה חשובה בעוד שבתוך התפילין טמונות פרשיות שחייבות להיכתב בהקפדה.

תהליך זה של כתיבה נעשה באופן ידני ודורש הקפדה ותשומת לב כמו שמירה על אותיות ברורות ללא חוסרים ובגודל שלא עובר את שני המילימטר. איכות העבודה תקבע את מחיר התפילין ושווי הפרשיות נמדד לפיה.

גם ייצור התפילין, הכנתן ועיבודן קובעים את המחיר בהתאם לתהליך. רמות שונות של הידור משפיעות על המחיר כמו שאר משתנים חשובים. כאשר אתם מבצעים רכישה: בדקו את איכות העור, את הכתב של הפרשייה, את הסט עצמו ואת העטיפה המהודרת בו נמצא הסט ושאר המשתנים שהזכרנו. בחרו את הסט אותו תעניקו לנער בהתאם לתקציב שלכם. כך תוכלו להעניק מתנה משמעותית ויפה.

ערכות טיפוח והלבשה

חיילים בשירות סדיר זקוקים פעמים רבות ללבנים איכותיים, סבונים, כלי גילוח טובים ושאר מוצרים שילוו אותם בעת השירות הצבאי. זה נכון שצהל מספק גרביים, גופיות, מדים ושאר חפצים לכל חייל, אבל אין כמו גרביים איכותיים למניעה של ציפורן חודרנית או גופיית כותנה אוורירית למניעת זיעה והרגשה קלילה. בין היתר תוכלו להעניק שי של ערכת טיפוח עם כלי גילוח איכותיים, קצף וקרם גילוח איכותי, אפטרשייב וכל מה שחייל צעיר צריך לשירות.

סמארטפון איכותי

כאשר חייל מתגייס הוא זקוק לטלפון נייד איכותי שגם יהיה מוגן מתלאות הגיוס. בחרו סמארטפון חדש יחסית שיכול להתאים לחיילים. בחרו נייד שיש לו מגן נגד נפילות ואבק. מתנה כזאת כדאי לבחור אם לנער יש נייד ישן וחבוט. אם תרצו להגדיל את המתנה תוכלו להעניק כמה חודשים של מסלול שיחות והודעות לחיילים שמספקות חברות התקשורת בהתאמה לצרכים של חיילים וחיילות ולאופן שימושם בטלפונים ניידים.

הילד כבר בגר: מתנות מקוריות ומרגשות למתגייסים

שעון יד ספורטיבי

מתנה מרגשת נוספת היא שעון יד ספורטיבי לחיילים. בחרו שעון מחנות ציוד מחנאות שמתאים למתגייסים ואפשר להיעזר בו לכל מיני משימות החל ממדידת שניות עד כניסה עם השעון למים וקבלת תזכורות וזמנים מדויקים. חשוב לבחור שעון שאינו עדין מידי, עמיד בחבטות ויש לו כיסוי מגן איכותי.

ערכת קפה

אם התקציב קטן יותר: תוכלו להרכיב לנער ערכת קפה. קפה הוא דבר שחיילים אוהבים לשתות כבר כשהם מוצבים בעמדות או בזמן הפסקה ובשעות הבוקר המוקדמות. ערכות קפה שימושיות לנערים שעוברים מבחנים ואימונים לפני הגיוס והן מעולות להכנת קפה משובח תוך בילוי זמן איכות עם חברים. בחרו גזיה קטנה, פינג'ן לקפה, שקיות קפה אישיות ואפילו תרמוס בו אפשר יהיה לשאת את הקפה ממקום למקום. מתנות כאלה ואחרות יהיו נפלאות מתחשבות ומרגשות עבור נערים שמתגייסים לצבא.