אחרי יום גדוש בגן, הילדים לפעמים חוזרים עם בגדים מלאים בכתמים.  בין אם מדובר בצבע, בוץ או דשא, חשוב לדעת איך לנקות אותם בצורה נכונה כדי לשמור על הבגדים לאורך זמן. אז, איך לשמור על הבגדים של הילדים שלכם נקיים ויפים בלי הרבה מאמץ? במאמר הזה, תקבלו הסבר מפורט על איך לזהות ולנקות בקלות כתמים קשים מבגדי הילדים שלכם.

זיהוי וניקוי הכתמים

אל תזניחו את הכתמים! ככל שהכתם יישאר על הבגד זמן רב יותר, כך יהיה קשה יותר להסירו. אז לפני שאתם מכניסים את הבגדים למכונת הכביסה, הקדישו כמה דקות לטפל בכתמים. איך מתחילים? קודם כל, חשוב לזהות את סוג הכתם. מהם סוגי הכתמים?

טיפול בכתמי מים

טיפול בכתמי שמן

 

 

כביסה בזהירות

לאחר שטיפלתם מראש בכתמים, הינה כמה טיפים פשוטים שיעזרו לכם לכבס את הבגדים של הילדים בקלות ובמהירות:

ייבוש הבגדים

לאחר הכביסה, האופן שבו אתם מייבשים את הבגדים יכול להשפיע גם על המראה שלהם ועל תוחלת החיים שלהם. הינה כמה טיפים לייבוש שכדאי להביא בחשבון:

טיפול מיוחד בנעליים לבנות

אתם בטח יודעים כמה קל לילדים ללכלך את הנעליים שלהם, במיוחד אם מדובר בנעליים לבנות. כדי לשמור עליהן נקיות ויפות, חשוב לנקות אותן באופן קבוע, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות המדריך המסביר איך לנקות נעליים לבנות. הינה כמה טיפים כלליים לניקוי נעליים:

לסיכום

הילדים חזרו מהגן עם כתמי מיץ, שוקולד ואפילו בוץ? אל תתייאשו! טיפול מהיר בכתמים, כביסה נכונה וייבוש אחראי יעזרו לכם לשמור על בגדי הילדים נקיים ויפים לאורך זמן. עם קצת מאמץ וידע, תוכלו לשמור על בגדי הילדים שלכם נקיים ויפים לאורך זמן. אתם יכולים גם לשתף את הילדים במשימה ולהפוך את ניקוי הבגדים לחוויה משפחתית וחינוכית.