בשנים האחרונות הפכו צילומי ההיריון לטרנד מוביל בתחום הצילום. לא רק כי מדובר בצילומים אמנותיים ומיוחדים, אלא כי זו גם מזכרת ייחודית מתקופה בלתי נשכחת. אילו לוקיישנים מומלצים לצילומים? ריכזנו בעבורכן כמה המלצות.

להצטלם בטבע

אחד הקונספטים המובילים ביותר בתחום, הוא צילומי הריון בטבע, כשיש מגוון רחב של לוקיישנים מרהיבים ונהדרים, בהם ניתן להצטלם. צילומים אלה טומנים בחובם כמה יתרונות, ובין היתר התאורה הטבעית והנופים הייחודיים, בין אם תבחרו להצטלם ביער מלא עצים או בנוף המדברי.

אם יש ברשותכן רכב משפחתי או רכב 4X4, תוכלו להגיע ליעדים ייחודיים בטבע, ולבחור לוקיישנים שונים. בין הלוקיישנים המומלצים:

לוקיישנים מושלמים לצילומי היריון-

צילומים בחוף הים

אופציה נוספת לצילומי חוץ, היא צילומי הריון בחוף הים, כשניתן להגיע לכל חוף, ובייחוד חופים בעלי מצוקים או אלמנטים ייחודיים, לרבות ים המלח. אגב, ניתן להצטלם בשקיעה וליצור צילומי סילואט, שהפכו לאחרונה למאוד פופולאריים ומבוקשים בקרב הריוניות רבות.

מבקשות המלצה? חוף פלמחים (באזור שלא מוכרז) הוא לוקיישן אידיאלי לצילומי הריון, משום שהוא מכיל לא מעט סלעים, לגונות ופינות נהדרות לצילומים.

צילומים ביתיים

לא מעט נשים מרגישות הרבה יותר נוח ונעים להצטלם בין כתלי הבית (בין היתר בגלל הקושי להתנייד), ופה נעצור לציין שהתמונות לא חייבות להיות בנאליות, משום שצלם עם עין טובה, יתפוס את הלוקיישנים הטובים ביותר בחלל ביתכן, וייצור קומפוזיציות מעניינות ושונות, כך שהצילומים ייראו מקצועיים ומיוחדים.

צילומים עירוניים

מי שאוהבת את הנוף האורבני, וודאי תתחבר יותר לצילומים עירוניים, ופה נעצור להמליץ על מספר לוקיישנים נהדרים:

מה נותר? למצוא צלם או צלמת, לבחור את הקונספט הרצוי לצילומים, ולנסוע ללוקיישן המועדף עליכן.