חינה מרוקאית

חינה מרוקאית הפכה לחלק בלתי נפרד מחגיגות החתונה, גם בעבור חתנים וכלות שאינם משתייכים לעדה המרוקאית המפוארת. למעשה, היכולת שלכם להפיק אירוע חינה בסגנון מרוקאי ועם שימת דגש על אותניות הפך לקל יותר מאי פעם, לא מעט בשל ההשראה אותה ניתן לקבל דרך אירועים אחרים והן בזכות ספקים שמציעים לכם את כל האלמנטים שמרכיבים את האירוע המושלם. אז מהם הדברים אותם צריך לטובת הפקת אירוע חד פעמי? להלן מדריך מיוחד:

תפאורה

מה שעושה את טקס החינה המרוקאי לחגיגי ועשיר מבחינת המראות וההתרשמות הכללית שלכם ושל האורחים היא כמובן התפאורה. ספק מומלץ שיוכל לסייע לכם לטובת הקמה של תפאורה הכוללת בין היתר אוהל מפואר, אפריון כניסה, כורסאות ישיבה מעוצבות לטקס החינה, שער לדים לכניסה כמו גם שטיחים ופריטי טקסטיל שיהפכו את האולם או הבית שלכם לממלכה מרוקאית עוצרת נשימה היא מלכת החינות. מדובר באחת מהחברות המובילות בענף, וזאת בשל היכולת לספק לחתנים וכלות תפאורה כמו גם ציוד נוסף לטובת קיום אירוע חינה מושלם ומדויק.

בגדי חינה

בגדי חינה הם חלק בלתי נפרד מטקס החינה כמו גם מהנראות של האירוע. ניתן להשכיר את בגדי החינה דרך ספק מוביל או להשכיר דרך קבוצות ברשתות החברתיות המתמחות בציוד לאירועים ובפרט אירועי חינה, כל זאת מתוך מטרה ליצור תמהיל חינה מדויק וחגיגי במיוחד שבמסגרתו אתם והאורחים שלכם תלבשו לבוש מרוקאי מסורתי שמזוהה מאוד עם צבעים חזקים כמו ירוק, זהב, צהוב וכמובן בגדי החתן והכלה בצבע לבן, זהב וכסף.

שוק מרוקאי

בין אם אתם מתכננים לקיים את טקס החינה בבית או באולם, חלק בלתי נפרד מהרושם אותו אתם יוצרים אל מול האורחים הוא שוק עמוס בכל טוב שמייצג את השפע של יהדות צפון אפריקה. מדובר במסורת ארוכת שנים בטקסי חינה, בייחוד בשל הזיהוי של השוק עם שפע ושגשוג. את השוק ניתן להקים באופן עצמאי בשיטת DIY ע"י הזמנה של שקים עשויים מקש אותם מציבים בכניסה לאירוע כמו גם הזמנה של פרודוקטים כמו פיצוחים וכן ממתקים מסורתיים אותם מכינים בעבודת יד. מדובר בהשקעה לא קטנה שעלולה לגזול מכם זמן ועל כן רצוי להתקשר עם ספק אשר ידע להקים בעבורכם את השוק כמו גם ליצור במקביל תפאורה אשר תתאים מאוד לאווירה הכללית של טקס החינה.

מוזיקה

המוזיקה באירוע חינה היא מוזיקה שונה מאשר באירוע רגיל כמו ביום החתונה, וזאת בשל השמעה של שירים מרוקאיים אותנטיים כולל מחרוזות שעוברות מדור לדור. לאור הביקוש האדיר של אירוע חינה, ניתן להבחין במגמה במסגרתה יותר ויותר תקליטנים מתמחים בתחום ומספקים לכם ולאורחים שלכם אירוע חגיגי עם מוזיקה מקפיצה בהשראת מרוקו. אם מדובר באירוע חינה ביתי, ניתן בהחלט להסתפק גם בסטים אותם ניתן לחבר לרמקולים ובהתאם לכך ליצור בעבורכם ובעבור האורחים אירוע חינה מסורתי המשלב גם מוזיקה אותנטית לצד מוזיקה ים תיכונית מקפיצה.

אטרקציות

כמו בכל אירוע, גם באירוע חינה אפשר לשלב אטרקציות שונות כמו למשל קופסאות שקופות שבהן ניתן להציג את התכשיטים שההורים ובני המשפחה מעניקים לחתן וכלה או למשל רקדניות בטן שמגיעות להקפיץ אתכם ואת הקהל. עם זאת, הוצאה נוספת על אטרקציות עשויה להכביד על ההוצאות ועל כן בדקו היטב האם האטרקציה היא באמת אלמנט חשוב או שמא אפשר לוותר ולהשקיע במשהו אחר, כמו למשל קייטרינג לאירוע שלכם.

לסיכום, אירוע חינה הוא אירוע משמעותי ובעל משמעות אדירה. בשל כך, הקפדה על הפרטים הקטנים היא זו חיונית לטובת הפקה של אירוע בלתי נשכח שייחרט היטב בזיכרונם של האורחים. על מנת שתוכלו להפיק את האירוע שהולם אתכם כזוג, מומלץ להתרשם ברשתות החברתיות כמו גם באתרים של ספקים כמו מלכת החינות מאירועי חינה שנחגגו בעבר ולקחת אותם למקום שלכם, כולל התקשרות עם ספקים מומלצים שדרכם תוכלו להפיק את אירוע החלומות שלכם.