רוי בוי הוא אחד מכוכבי הילדים האהובים והמוכרים ביותר בישראל, ולא בכדי. מדובר באמן ומפיק משפיע שהצליח בזכות המופע שלו לסחוף אחריו אלפי ילדים וילדות שמצליחים להתחבר לסיפור אותו הוא מספר, בייחוד על רקע האהבה שלו לבעלי חיים. כמי שגדל סביבה של בעלי חיים וגם בבגרותו אימץ בעלי חיים, אין ספק כי המופע החדש שלו בפארק יאפשר גם לכם ולבני המשפחה ליצור בקיץ חוויה מהנה ובלתי נשכחת, ואפילו בעלות כספית שלא תקרע לכם את הכיס. מה חשוב לדעת אודות המופע? להלן הפרטים.

המופע הגדול של רוי בוי בפארק – אל תפספסו!

המופע של רוי בוי מתקיים בקיץ הקרוב בפארק ראשון לציון שהופך לממלכה קסומה. כמי שמצליח מזה שנים רבות להוביל את ענף מופעי הילדים, תוכלו להיות בטוחים כי רוי בוי הכין לכם ולילדים שלכם לא מעט הפתעות, בייחוד על רקע של מופע מושקע במיוחד שבמסגרתו רוי בוי ביחד עם  ג'אנגו הסוס מחפשים אחר סוסת הזהב. המופע הזה מלווה בשירים כמו גם הפעלות של הקהל ועל כן הילדים כמו גם אתם תוכלו להיכנס לתוך העולם הקסום של רוי בוי לצד שפע של פעילויות נוספות כמו למשל: מתחם קארטינג, כבאית הקצף, חיפוש תיבת הזהב, פעילויות יצירה ועוד.

במקום גם מזנון אוכל לצד שפע של פעילויות ואטרקציות שיהפכו את היום שלכם ליום בלתי נשכח, כפי שניתן לראות בביקורות המצוינות לאור הופעות הקיץ האחרונות. מאחר והביקוש הוא גבוה מאוד, הוחלט לפתוח עוד תאריכים נוספים, כל זאת מתוך מטרה להפוך את הקיץ הקרוב לחוויה מהנה, מרתק ובעל משמעות בעבור כל מי שמגיע לצפות ומצליח להיכנס לתוך עולם קסום המשלב בין טבע לבין בעלי חיים.

 

 

מופע מושקע שיכול להתאים לכל הגילאים

כמי שנמצא בשטח כבר שנים רבות, אין ספק כי המופע של רוי בוי הוא מופע איכותי שמצליח לכבוש את לבבות הילדים אבל גם המבוגרים. רוי בוי ויקיפדיה מציג מידע מורחב אודות הכוכב שמגיל קטן מאוד התחבר לבעלי חיים, ורצה להוביל ליצירה של שינוי בחברה המגיע לידי ביטוי באמצעות עזרה הדדית כמו גם תמיכה וסיוע לבעלי החיים. על כן, המופע החדש שלו אשר משלב אלמנטים ייחודים יעביר לכם כמו גם לילדים שלכם את הזמן אבל יתרה מכך – יחשוף אתכם לעולם קסום ומרתק, כל זאת בלב הפארק בראשון לציון. מדובר בפארק רחב ידיים ומטופח מאוד שקם לתחייה באמצעות שורה של הפעלות ואטרקציות, כאשר רצוי לבצע הזמנה של כרטיסים כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה גם לקחת חלק בפעילות המאתגרת והמהנה מאוד בחיפוש אחר סוסת הזהב אבל גם מתוך הבנה כי מדובר באחד מכוכבי הילדים הגדולים בישראל שמצליח בעבודה קשה ועם מוסר עבודה גבוהה לכבוש עוד פסגה בלתי נשכחת בקיץ הקרוב.

לסיכום

אם גם אתם כמו הורים רבים מתלבטים מה לעשות בזמן חופשת הקיץ, עכשיו זה הזמן לשריין את מקומכם ולהזמין דרך האתר את הכרטיסים למופע של רוי בוי לצד שפע של פעילויות נוספות. המופע מתאים לכל הגילאים וגם אתם כמבוגרים תוכלו להתחבר אליו. על כן, הגיע הזמן לבצע רכישה ובהתאם לכך ליצור זמן איכות משמעותי ביחד עם הילדים שייחרט היטב בזיכרון, כאשר אין ספק כי הבונוס בדמות עלות נוחה לכל כיס היא זו שגם הופכת את האירוע הזה לאירוע הקיץ הגדול של הקיץ הקרוב.