הקיץ כבר כאן ואתם מתלבטים לגבי פעילות שתאפשר לכם להישאר בבית במקום לצאת החוצה לחום וללחות? ובכן, במקום למצוא את עצמכם ביחד עם הילדים מחפשים מה לעשות בחוץ, אפשר ואף רצוי לבצע הזמנה של ערכות יצירה מבית האתר של תחביבן, כל זאת מתוך מטרה להוביל לזמן איכות משותף המתבצע באמצעות ערכות מיוחדות שגם יעבירו את הזמן אבל גם יעוררו את הדימון. מה תוכלו למצוא באתר של תחביבן? להלן מספר הצעות מעולות.

פאזל תלת מימד

אם אתם מחפשים פעילות שיכולה להתאים לא רק לילדים אלא גם לכם, אין ספק כי הזמנה של פאזל תלת מימד דרך אתר תחביבן מהווה הזדמנות מעולה לזמן איכות משותף. היתרון של פאזל כמו זה נובע בשל היכולת להוביל להרכבה של פאזל שבסופו של דבר יהפוך לאלמנט דקורטיבי יפהפייה, כאשר באתר תוכלו לרכוש פאזלים כמו למשל  אופנוע, קוביית הפלא, פרפר, סוס ועוד, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר המתבצע עד הבית.

רקמת חרוזים

פעילות מהנה שמאפשרת גם לעבוד עם הילדים על מוטוריקה עדינה יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של רקמת חרוזים. בשביל לשדרג את הפעילות אפשר להאזין לרדיו כמו רדיו צפון, ובכך לשלב את הפעילות עם מוזיקה, ובכך ליצור פעילות משותפת המשלבת גם מוזיקה וגם שילוב של רקמה שאותה הילדים מרכיבים בעצמם, עד לתוצאה סופית. באתר תמצאו רקמות מיוחדות כמו חמסה, אישה בזהב, בלרינה, פרפר, פיל, עץ הזהב ועוד.

 

 

צביעה לפי מספרים

רוצים לשפר את יכולת הריכוז של הילדים? ובכן, זה הזמן לבצע דרך אתר תחביבן ערכה הכוללת צביעה על פי מספרים. צביעה היא פעילות יצירה מרגיעה מאוד שמאפשרת לכם גם ללמד את הילדים בנוגע לגוונים של צבע ואף להיעזר בפעילות הזו כחלק מפעילות משפחתית משותפת שהיא גם מרגיעה אבל גם מאפשרת לתלות את התוצרים הסופיים, כחלק מיצירה המשלבת בין אומנות לבין יכולת ריכוז. מדובר באחד מהטרנדים החמים של האתר, כאשר הערכות מגיעות עם כל הציוד הנדרש ואפשר גם להעלות את דרגת הקושי ככל שהילדים מתקדמים.

ערכת תפירה

ערכת תפירה היא ערכה המורכבת מכל הציוד שאותו אתם צריכים בשביל לתפור מגוון רחב של אלמנטים כמו למשל בובות, באיכות מעולה. היתרון של הערכה הזו נובע גם בשל הערכה המכילה את כל הציוד הנדרש אותה אתם מקבלים במסגרת הרכישה אבל גם ביכולת ליצור תחביב הכולל תפירה עצמאית, ואף לבצע רכישה של ערכות עם דרגות קושי משתנות אשר יגדילו את הביטחון העצמי של הילדים וגם שלכם בכל הקשור לתפירה המתבצעת בקלות, בעקבות הטמעה של ההוראות המצורפות לכל ערכה. תפירה היא בעלת השפעה חיובית גם על מצב הרוח אבל גם על היכולת לקדם מיומנות בדמות מוטוריקה עדינה וגסה, כחלק מתהליך של תפירה המתבצע באמצעות ערכה מקצועית אותה אתם מקבלים עד הבית.

לסיכום

אם גם אתם מחפשים מה לעשות עם הילדים בתקופת הקיץ ורוצים להימנע מיציאה החוצה לקיץ הלוהט, זה הזמן להיכנס לאתר של תחביבן, לבצע הזמנה של הערכות אותן הצגנו לכם כאן ובכך להוביל ליצירה משותפת המשלבת בין ריכוז, אומנות וכן חשיבה מחוץ לקופסה. התשלום באתר מתבצע באופן מאובטח לחלוטין וכן ניתן לקבל את המשלוח באופן מהיר עד הבית, כחלק ממדיניות של האתר אשר מבצע משלוחים בכל רחבי הארץ. אז קדימה, הגיע הזמן לבצע רכישה של ערכות ובהתאם לכך להישאר בקיץ במזגן ולא לצאת מהבית, בעקבות פעילות משותפת.