זמן איכות ביחד עם הילדים הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעבור כל הורה, בייחוד בעידן שבו הורים רבים מוצאים את עצמם עובדים במשך שעות רבות וסדר היום הופך לעמוס, עד לכדי מצב שבו לא פעם רואים את הילדים רק למשך ספרות שעות ספורות במשך היום. על מנת לנצל את הזמן הפנוי במסגרת סוף השבוע או כאשר אתם לוקחים יום חופש, אפשר ואף רצוי לבקר במרכז הספורט הימי בתל אביב אשר מציע לכם לא רק חוויה מגבשת, אלא גם בעלת מאתגר במיוחד, כל זאת במסגרת של ביקור ב LAKE TLV. מה תוכלו  למצוא במתחם ומדוע מדובר בהזדמנות נהדרת לבילוי משפחתי? להלן הפרטים.

LAKE TLV  – חוויה לכל המשפחה

באמצע פארק בדרום תל אביב ממוקם לייק tlv אשר מציעה להורים כמו גם ילדים חוויית סקי מים אשר מתבצעת באמצעות  גלשן מקצועי. מדובר בהזדמנות נהדרת לקחת חלק בספורט אקסטרים אשר יכול להתאים גם לחובבים וגם למקצוענים, כאשר במתחם תמצאו לא רק את בית הספר ללימודי סקי מים, אלא גם לצפות בתחרויות אשר מתקיימות במקום באופן קבוע. חוויה מהנה ומגבשת בדמות ביקור במתחם מהווה דרך נהדרת להעביר את הזמן ביחד עם הילדים, כל זאת במסגרת של מחיר נגיש לכל כיס ועם שימת דגש על שפע של אטרקציות בסביבה.

הצוות המקצועי של LAKE TLV הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון עשיר בתחום, כאשר אפשר לנצל את ההזדמנות של יום גיבוש ביחד עם הילדים, ולקחת חלק בחוג אשר מתקיים למרגלות האגם ובאוויר הפתוח, כאשר לכל אורך הדרך אתם מקבלים ליווי מקצועי מצד הצוות. הפעילות מתאימה לילדים החל מגיל 6 אשר יודעים לשחות, כאשר לא נדרש ניסיון קודם בשביל להיכנס למים ולהתחיל לגלוש. מדובר באחד מהמתמחים המבוקשים ביותר לילדים ולהורים, ועל כן מומלץ לנצל את הרגע ולבצע הזמנה של כרטיסים כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של פעילות מגבשת ביחד עם הילדים באזור המרכז.

 

 

ספורט ימי – הזדמנות נהדרת לגיבוש משפחתי

עולם הספורט הימי הפך לחלק בלתי נפרד מחייהם של אלפי ישראלים, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה לביקור במתחם LAKE TLV. לפני מספר שנים עבר המקום שיפוץ מקיף אשר במסגרתו נוספו מתקנים חדשים אשר מבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם סקי המים. נכון לעכשיו, המתחם בלב העיר תל אביב נחשב לאחד מהאתרים המובילים ביותר בתחום הזה שצובר תאוצה, לא מעט בזכות ההבנה כי מדובר בפעילות ימית מהנה וגם מאתגרת. מעבר לפעילות עצמה, ניתן ואף רצוי לנצל את השהות לטובת הארוחה בבר מסעדה אשר מגיש ארוחות בוקר צהריים וערב לצד מנוחה אשר מתבצעת במסגרת של אזור רביצה מתוחזק ומטופח.  מתגובות של הורים וילדים ניתן להתרשם כי מדובר בחוויה משפחתית מהנה וכזו שמצליחה לסחוף אחריה גם את המבוגרים וגם את הילדים, בייחוד הרגע על רקע האווירה תוססת והמהנה.

לסיכום

אם אתם מחפשים מה לעשות ביחד עם הילדים לטובת גיבוש משפחתי ויצירה של זמן איכות, זה הזמן להיכנס לאתר LAKE TLV ולהזמין כרטיסים, כחלק מניצול מיטבי של הזמן שלכם מתוך שימת דגש על ההגעה לאטרקציה המבקשת אשר ממוקמת באזור המרכז באתר תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות עכור כמו גם הפעילויות, ובכך להוביל לתכנון מדויק של גיבוש משפחתי מהנה, גם בעבורכם כהורים אבל לא פחות מכך, בעבור הילדים.