בכול הנוגע לעיצוב חדר תינוק או חיפוש מזכרות ותמונות שיקשטו את קירות הבית – עיצוב תעודת לידה הפך לאלמנט שנחשב הנכון ביותר לעיצוב חדרים ושאר מרחבים בבית. מדובר בעיצוב תעודת לידה על עץ, על קנבס או אבן עליהם מודפסות תמונות של הרך הנולד עם תאריך לידה ושאר אלמנטים חזותיים מעוצבים. כך נוצרת מזכרת יפיפה עבור התינוק וההורים. אם אתם רוצים לציין את לידתם של תינוק או תינוקת שלא מזמן הגיחו לעולם, ואתם מעוניינים לנצור את הרגע בו הם נולדו – אפשר לבצע תיעוד נפלא ומקורי באמצעות הדפסת תעודות לידה. מדובר בטרנד חדש המאפשר להורים ליצור משהו מקורי בעקבות הלידה, ומשמש בין היתר גם מזכרת או מתנה נפלאה אותה אפשר להעניק להורים המאושרים.

אבל מה זה הדפסת תעודות לידה?

הדפסת תעודות לידה הוא טרנד שצובר תאוצה בשנים האחרונות ומציע הדפסת תעודת לידה על בלוק עץ, קנבס, בזלת ועוד. את התעודה מדפיסים מומחים ושולחים לכל מקום במהירות. עוד אפשר לבצע עיצוב עצמי של תעודת לידה להדפסה. בכול מקרה התוצאה נראית נפלאה ומעניינת ומספקת מתנה מרגשת ואלמנט דקורטיבי המתאים לחדר התינוק או לכל חלל אחר.

איך מעצבים תעודות לידה?

תעודת לידה אפשר לעצב לבד או באמצעות מילוי פרטים באתר בו תבצעו את ההזמנה. האתרים מכילים מגוון תבניות עיצוב לבחירה ואפשר לבצע הזמנה דרך המחשב או הטלפון נייד תוך מילוי טופס עם פרטי התעודה של התינוקת או התינוק. בין היתר אפשר לבחור בקלות רקע, פונט, תמונה וכולי.

חשוב לדעת שאם אין תעודת לידה מבית החולים בנמצא – אפשר לעצב תעודת לידה רק  עם תאריך לידה, שם ותמונה. בזמן שמאד פשוט ונוח להזמין תעודה כזו עם מספר עותקים בעת הצורך.

כדי לעצב תעודות לידה, כל מה שצריך לעשות הוא להכנס לאתר המציע עיצוב באופן עצמאי או באמצעות מומחים. בוחרים תעודה אנכית או אופקית, מכניסים תמונה של התינוק או של התינוקת ואת האלמנטים הגרפיים שתבחרו באתר, מוסיפים מילים ותאריך לידה, בוחרים צבעים ומעבירים בקלות את כל הפרטים שהזנתם בעיצוב אל מעצב גרפי.

לאחר מכן המעצב יבצע תיקונים או יעצב את התעודה, יבדוק את הפרטים וישים לב כי התעודה מעוצבת בקפידה ומייצרת תמונה או אביזר דקורטיבי מושלם עבור המזמין.

הטרנד החם של הורים טריים: עיצוב תעודת לידה

מה צריך לדעת על כל חומר וחומר בו משתמשים לעיצוב?

כפי שהזכרנו, בין חומרי הגלם עליהם מדפיסים תמצאו בלוק עץ המציע תכונות טבעיות והדפסה נעימה למראה עם מוצר שמחזיק מעמד למשך שנים ואפשר לתלות או להניח על השולחן.

קנבס הוא בד ציור איכותי עליו מציירים ומדפיסים דוגמאות עם צבעי שמן או אקריליק. הדפסה על קנבס נעשית באמצעות הזרקת צבע שאינו דוהה ומאפשר תמונה מקסימה שאפשר לתלות בחדר התינוק.

אבן בזלת היא אבן טבעית שתספק תיעוד של אירוע חשוב, ממש כמו בימי קדם. אבן בזלת היא טבעית, עוצמתית ומחזיקה מעמד למשך מאות שנים. באמצעות בחירת האלמנט עליו תודפס התעודה תוכלו לייצר מזכרת מקורית שתאריך שנים ותהיה מזכרת לילד או לילדה וגם לכם, ההורים או הסבים.

הדפסת תעודות לידה תאפשר קישוט החדר עם מזכרות בעלות ערך סנטימנטלי ותליית תמונה של התינוק או התינוקת בתוספת תאריך הלידה ושאר אלמנטים שהופכים את התעודה למעוצבת ויפה לפי בחירתכם.