יש מי שיקראו לה אופנת "מיני מי", או "קיטש קוטור", ומי שיקראו לה אופנה לאם ולבתה, אבל המסר הוא זהה: פריטי אופנה דומים גם לאם וגם לבת, על מנת ליצור אאוטפיטים דומים. לא מעט אימהות נתקלות במצבים בהם בנותיהן מבקשות "להתלבש כמו אמא". לעיתים הן משאילות פריטים מארון הבגדים ללא רשות, נועלות את נעלי העקב שלהן ומנסות לחקות אותן. אופנת "מיני מי" עונה על הצורך הזה, ומאפשרת לילדות להתלבש בדיוק כמו האימהות, והאמת? זה לגמרי מדליק. באילו חנויות אופנה תוכלו לרכוש את המוצרים הללו? הנה כמה הצעות:

הסוד טמון בנעליים

מי שמכיר היטב את עולם ההנעלה יודע שלרוב, הנעליים שמעצבים עבור נשים הן שונות מאשר הנעליים שמעצבים לילדות. עם זאת, יש לא מעט חברות שהחלו לעצב נעליים לילדות גם בעיצובים בוגרים יותר, כמו פריטי בלרינס, מותג ספרדי ששייך למשפחת מסקרו, ויש לו מספר סניפים בארץ (כמו גם אתר אינטרנט לרכישה אונליין). הנעליים של פריטי בלרינס מאופיינות בעיצובים ייחודיים מלאי סטייל, כך שבהחלט ניתן להתאים לאם ולבתה נעליים דומות, או לפחות באותו הסגנון.

להתלבש בסטייל, בדיוק כמו אמא

אם נסתכל על קולקציות קודמות של חברות אופנה שונות, נמצא כי גם לרשת גולף וגם לרשת קסטרו הייתה קולקציה זהה לאם ולבתה, ואפילו רשת דלתא הוציאה ליין של פיג'מות זהות שמתאימות לכל המשפחה. כמו כן, ישנם מותגים נוספים וייחודיים שעוסקים בטרנד זה, כמו המותג ME&me. יתרה מזאת, גם בחו"ל תוכלו למצוא לא מעט פריטי אופנה זהים להורים ולילדים, וכן – גם באתר אלי אקספרס ואתרים סיניים נוספים החביבים על הצרכנים הישראלים.

כמו אמא: החנויות שמציעות מוצרי אופנה דומים לאם ולבתה

אפשר גם לבד?

בהחלט כן. לא חייבים לרכוש בגדים זהים כדי לייצר אאוטפיטים דומים, ואם תרצו לעשות זאת באופן עצמאי, דעו שזה אפשרי. מאיפה מתחילים? מרכישת פרטי אופנה בייסיק זהים גם לאם וגם לבתה, כמו גופיה שחורה, חצאית אדומה וכו'. אלה לא חייבים להיות פריטים של אותם המותגים, והם גם לא חייבים להיות זהים בגזרתם – מספיק שהצבעים יהיו דומים, ויאפשרו להרכיב אאוטפיטים זהים.

למה מדובר בטרנד שתפס כל כך?

ובכן, יש לכך כמה וכמה תשובות. בין היתר בשל העובדה שכיום, הנוכחות ברשתות החברתיות היא גבוהה במיוחד, וזה בהחלט מושך תשומת לב ויוצר ייחודיות כשמעלים לרשת תמונות משפחתיות עם אאוטפיטים זהים. כמו כן, זה מתוך מקום ליצור תחושת שייכות ולחבר בין האם ובתה, ולו באמצעות המראה החיצוני. מעבר לזה, זה פשוט כיף. וזה מאפשר לילדות להתלבש כמו אמא, ולאימהות ליצור לוק אופנתי וללמד את הילדות על עולם האופנה ועל סטיילינג אישי.

שנסכם?

אופנת מיני מי תפסה תאוצה בעשור האחרון, וכיום ניתן לראות לא מעט חברות ומותגים שמייצרים פריטי אופנה זהים לנשים ולילדות, כדי שגם ילדות יוכלו להיות כמו אמא. הפריטים יכולים להיות מגוונים, החל מנעליים, דרך תיקים ועד לבגדים. אין ספק שזה טרנד ייחודי ומלא בסטייל, ואם תשאלו אותנו – הוא כאן כדי להישאר.