ביטוח בריאות לילדים

הורים רבים מבקשים את הטוב ביותר עבור הילד שלהם ומבקשים להבטיח שהם תמיד יוכלו להעניק את הטיפול האידאלי. מכאן שהורים לילדים בריאים אינם מתלבטים כאשר הם ניגשים לעשות לילד ביטוח בריאות, אך הם כן מתלבטים כאשר הם עומדים מול שלל אופציות ומתחרים בשוק. אם גם לכם יצא להיתקל בסוגיה ורק דחיתם את דבר קבלת ההחלטה, אתם מוזמנים להיעזר במידע הבא.

לא מוותרים על ביטוח פרטי

בכל קופות החולים קיים סל בריאות בסיסי, ובכל קופות החולים ניתן להרחיב באופן משמעותי. עם זאת, גם אם בחרתם להרחיב את הביטוח מטעם הקופה, עדיין רצוי לשקול לעשות ביטוח בריאות פרטי. רק כך ניתן להבטיח שבעת הצורך יתאפשר לבחור את הרופא, את המנתח, לקצר זמני המתנה וכדומה. כמו כן, היו מודעים לעובדה שביטוח בריאות פרטי מסייע להשיג מימון עבור טיפול יקר ואף הרבה יותר מכך – מאפשר להיות רגועים.

בוחרים פוליסה באופן מקצועי

אין שאלה שבחירה של ביטוח פרטי עשויה להיות מאתגרת ובעיקר מבלבלת, ועל כן כאשר עומדים בפני בחירה כה חשובה, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט שנוגע לנתוני הכיסוי, מוטב לקבל ייעוץ מקצועי ולא להמר לבד. אז כן, בהחלט ישנה כתובת אידאלית. כל עוד נעזרים בייעוץ מקצועי של סוכני ביטוח שבקיאים בתחום, ניתן להיות רגועים שההחלטה שתתקבל אכן תהיה שקולה ומבוססת ידע ונתונים משלימים.

3 פרמטרים חשובים

כאשר עומדים לעשות ביטוח בריאות פרטי, יש לוודא שכוללים את הפרמטרים הבאים: שירות אבחון מהיר – כך לא תאלצו לחשוש שלא לצורך, או לעכב טיפול חשוב. תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות – כך אין צורך להיכנס לחובות או להתפשר על תרופה שנחשבת פחות אידאלית. השתלה וטיפולים ייעודיים בחו"ל – מאפשר גישה למיטב הטיפולים ואף כיסוי של מרב ההוצאות הנלוות במהלך השהות.

בהקדם האפשרי

אם יצא לכם לקרוא על אבנר הייזלר בדה מרקר, נראה שגם אתם התרשמתם שבעולם העסקים יש לדעת לנצל הזדמנויות, אך ראשית יש לדעת לזהות אותן. פה הייזלר מבקש לחדד שבתחום הביטוחים אין זה רק מספיק לזהות את ההזדמנות לעשות ביטוח בריאות לילדים, אלא גם יש לפעול בשלב כמה שיותר מוקדם, כי אין לדעת באיזה שלב תצוץ בעיה. כמו כן, בשלבי ההתפתחות הראשונים, ביטוח בריאות פרטי עשוי מאוד לסייע. כך למשל אם מבקשים לערוך לילד בדיקת שמיעה, באמצעות ביטוח פרטי אין צורך לחכות כמה חודשים קריטיים ומיותרים. עוד נציין שאם אכן בוחרים לעשות את הביטוח בשלב כמה שיותר מוקדם, זוכים לעשות ביטוח לפני שצצות בעיות רפואיות, כאלו שעשויות לייקר את הפרמיה ולהוביל לשלל החרגות (ללא ביטוח כזה או אחר).

פועלים מתוך שיקולים כלכליים

מרגיש מוזר לעשות ביטוח בריאות פרטי לזאטוט שזה עתה נולד? ובכן השאירו בצד את ההיבט הבריאותי ותפעלו נטו על סמך ההיבט הכלכלי. יש להבין שככול שמצטרפים לביטוחים השונים מגיל כמה שיותר צעיר, כך העלויות יהיו יותר נמוכות ובחלק מהביטוחים יתאפשר לקבע את העלויות באופן תמידי. גם מבוטחים וגם חוסכים לטווח הרחוק!

מעבר לביטוח בריאות

אם נחזור להתרשם מאבנר הייזלר מהריאיון בדה מרקר, נמצא שתמיד חשוב לו שאנשים ייבחנו כל פרט, כולל התייחסות לתרחישים אפשריים. מה אנו מנסים לומר? שלצד ביטוח בריאות פרטי לילדים (שבהחלט מוטב לעשות בהקדם), גם רצוי לשקול בחיוב לעשות ביטוח סיעודי לילדים בשלב כמה שיותר מוקדם. גם במקרה זה הסיבה כלכלית. משיגים פרמיה נמוכה וקבועה לכל החיים, לצד צבירה של זכויות. רק בריאות!