גידול ילדים היא חוויה אשר מלווה אתכם לכל החיים. זהו תפקיד מעצים ומלא סיפוק, כזה אשר נותן לכם להרגיש תחושת סיפוק שלא ניתן להרגיש בשום דרך אחרת. לצד החלק החיובי של הורות, קיימים גם אתגרים רבים. אלו מתחילים כאשר הילדים עדיין צעירים ולא נפסקים לעולם. אחד האתגרים הגדולים ביותר בניהול בית ומשפחה, הוא שמירה על הניקיון. בייחוד בגילאים צעירים, אין לילדים שלנו תודעה גדולה לגבי דברים מלכלכים. זה כמובן נורמלי לחלוטין – ילד אשר מתנסה לראשונה באכילה עצמית או שימוש בסכין ומזלג עובר שלב חשוב בדרך לעצמאות. הבעיה היא שהרבה מן השלבים הללו הם מאד מלכלכים: כתמי אוכל ושתיה, מים וצבעים או אפילו שערות ופרווה של חתולים וכלבים – עם כל אלו תהיו חייבים להתמודד. אם עד עתה הייתה לכם דרך קבועה לשטיפה של הבית עם סמרטוט ודלי, הרי שעכשיו יש אופציה קלה הרבה יותר אותה נציג לכם כאן. היא תחסוך לכם זמן, מאמץ והרבה עצבים – הכירו את השואבים השוטפים.

שואב שהוא גם שוטף – מוצר חובה להורים

הרעיון הבסיסי בשואב שוטף הוא מעבר על כל הרצפה עם שכבת מים אשר שוטפים אותה מהלכלוך ומיד לאחר מכן נעלמים בתוך המכשיר. מדובר בפעולה לא פשוטה ולכן חשוב לבחור במוצר של מותג מוביל כזה שיש לו ניסיון בתחום ויודע להציע מוצרים מוכחים. שואב אבק שהוא גם שוטף צריך להכיל את הפיצ'רים הבאים:

מיכלים נפרדים למים נקיים ומים מלוכלכים

הפרדה בין מים נקיים למלוכלכים מאפשרת תמיד שטיפה עם מים נקיים ללא תלות במצב המים המלוכלכים. זה נותן לכם את השקט הנפשי וגם חיסכון בזמן כי אתם יודעים שבמעבר אחד הכל נשטף כמו שצריך.

מסך LED

בכדי להבין מה המצב של הסוללה, מיכלי המים ועוצמת הפעולה, יש למכשירים היותר מתקדמים מסך חיווי מיוחד ממנו ניתן לשלוט על הפעולות השונות. מסך כזה גם יתריע על תקלות שונות במכשיר.

זמן פעולה ארוך

בשביל לקבל מכשיר שיהיה גם שימושי בחיי היומיום, צריך זמן פעולה של חצי שעה לפחות. זה מצריך סוללה בעלת קיבולת גדולה ומנוע יעיל.

שומרים על הניקיון: שואב אבק שוטף יתקתק לכם את העבודה!

ניקוי עצמי

במכשירים המתקדמים ניתן לנקות את המכשיר ללא מגע יד אדם. זוהי בהחלט התקדמות מהזמנים בהם הייתם צריכים לסחוט סמרטוטים…

נוזל ניקוי

מותג מתקדם יספק לכם נוזל ניקוי עם פעולת ניקוי וחיטוי. נוזל כזה יתאים לתנאי הניקוי בבית שלכם וגם למכשיר עצמו.

ריסוס מים חכם

הדרך בה המים מגיעים למשטח הניקוי משפיעה רבות על איכות הניקוי והסרת הכתמים השונים. ריסוס אחיד, מדויק וחזק יאפשר ניקוי מושלם מצד אחד ורצפה יבשה לחלוטין מצד שני.

לאחר שתתנסו בניקוי עם שואב אבק שוטף, לא תרצו לחזור ולשטוף את הבית עם סמרטוט, מגב ודלי. המכשיר מאפשר לכם ניקוי מידי של כתמים או לכלוך שהצטבר. פשוט שולפים אותו ממקום האחסון שלו, מפעילים ומחזירים חזרה. הכל ללא צורך בהתעסקות ישירות עם מים או חומרי ניקוי. התחזוקה של המכשיר פשוטה מאד ובעזרת המסך תוכלו לדעת בדיוק מה עליכם לעשות ומתי. ריקון המים המלוכלכים הוא פשוט וכך גם מילוי מחדש של מים וחומר הניקוי. למעשה, בדקה אחת אתם מחדשים את מלאי המים ונוזל הניקוי ומקבלים מכשיר אשר מוכן לעבודה ממש כמו בהפעלה הראשונה שלו. החיסכון בזמן ואפילו במאמץ וכאבי הגב שווה כל שקל.