כיום האתגרים של הורים לילדים הם רבים ומגוונים. מעבר לדברים הבסיסיים והחשובים ביותר כמו הדאגה לתזונה שלהם, לחינוך טוב ולמצבם החברתי, האתגר הגדול ביותר של הורים כיום הוא למצוא פעילויות משותפות עם הילדים שמדברות אליהם ושניתן לעשות גם יחד. בגלל שהרבה פעמים ההורים משתייכים לדור ישן יותר ולא מכירים את הלך הרוח של הצעירים, לא תמיד פשוט למצוא דברים כאלו, אבל יש משהו אחד שאפשר לעשות ביחד שבהחלט עונה על הדרישה. כיום ניהול ותפעול שוטף של ערוץ יוטיוב ויראלי זה דבר פופולארי מאד ובפרט משהו שילדים מאד אוהבים לעשות. שווה בהחלט לשקול את האופציה הנהדרת של פתיחת ערוץ יוטיוב משותף עם הילדים, משהו שהם גם יכולים לאהוב מאד ולהתחבר אליו, גם יאפשר להעביר מסרים חינוכיים כדרך אגב וגם לא אמור להיות מורכב מדי עבורכם ההורים. כך תעשו זאת בצורה הנכונה.

פתיחה והקמת ערוץ יוטיוב

השלב הראשון והבסיסי ביותר הוא הקמת ערוץ היוטיוב שלכם וזה לא דבר מורכב מדי. אנו ממליצים לעשות זאת דרך המחשב ולא דרך הטלפון החכם פשוט כי זה יותר נוח ותוכלו לעשות זאת תוך דקות ספורות. את הערוץ פותחים בכפתור באתר שתמצאו בקלות, מכניסים פרטים ואפשר להתחיל. חשוב לבחור כבר מההתחלה שם קליט לערוץ מפני שזה יהיה השם אליו ייחשפו הגולשים, ואם אתם שואפים להגיע לויראליות וחשיפה גדולה עם הזמן זה בהחלט קריטי. מכאן אפשר להתחיל להעלות תכנים וזה משהו שאנו ממליצים לעשות מעתה באופן קבוע ולאחר מכן חשוב להכיר את האפשרויות לקידום שלו ובפרט את הרעיון של פלטפורמה לקידום ברשתות החברתיות, שיכול לעזור לכם באופן משמעותי.

דרכי קידום

בגדול חשוב לדעת שעל מנת שערוץ יוטיוב משפחתי יצליח צריך להקפיד על העלאת תכנים ומיד נדבר על רעיונות ודגשים בעניין הזה, אבל בהחלט ישנן דרכים נוספות לעשות זאת. אנו ממליצים במיוחד על קניית לייקים וצפיות אם אתם רוצים בוסט ראשוני איכותי. ברגע שלסרטונים שלכם יהיו הרבה חשיפות, הם יסומנו אוטומטית כתכנים מעניינים, מה שיביא גולשים חדשים ויעזור להניע את הגלגלים בהתחלה. אגב, זה רעיון מצוין בכל פעם שיש תוכן חשוב שאתם רוצים לדחוף קדימה. כמו כן, אם יש לכם פרופילים ברשתות חברתיות אחרות אנו ממליצים בהחלט לפרסם את הסרטונים שאתם מעלים גם שם ולהציג בפני הגולשים את ערוץ היוטיוב שלכם. אם אין לכם עדיין פרופילים כאלו, עכשיו זה זמן מצוין לפתוח אותם לראשונה.

ערוץ יוטיוב עם הילדים: מההקמה ועד לשלב הוויראליות

תכנים איכותיים

אז מה זה תכנים איכותיים? ובכן, אין לשאלה הזו תשובה חד משמעית, אבל בגדול חשוב להישאר מקוריים ונאמנים לעצמכם. אתם יכולים להעלות המחזות מצחיקות עם הילדים, הסברים על משחקים מעניינים ששיחקתם יחד, שירים שאתם שאוהבים ורוצים לשיר בערוץ וכן הלאה. מומלץ שלא להעתיק אלא לקחת השראה ממקומות אחרים (ודו כי הפרה של זכויות יוצרים יכולה להסתיים בתביעה משפטית) והכי חשוב לדאוג להעלות תכנים באופן רציף וסדיר ולא לאבד את המומנטום.

הכירו את אתר Youhoo

אז דיברנו על האפשרות המצוינת של קניית לייקים וצפיות, אבל חשוב לדעת שמומלץ שלא לעשות את זה בכל מקום. רצוי למצוא את האתרים המקצועיים והמנוסים שמאפשרים לעשות זאת באופן אנונימי ואתר יוהו זה בהחלט מקום שאפשר לסמוך עליו. תוכלו לבחור שם כל סרטון באופן אנונימי ולהוסיף אליו כמה צפיות ולייקים שתרצו וכמו כן ניתן לקנות עוקבים אחרי הפרופיל, עוד צעד חיוני שיעזור לכם לדחוף את הערוץ קדימה.

בשורה התחתונה, מדובר בפעילות מהנה ואנו בהחלט ממליצים לנסות זאת!