לקבל זה נחמד, אבל בלתת יש תחושת סיפוק אדירה. ובדיוק בגלל זה עמותת עם אחד הוקמה, במטרה לעזור לחלש במגוון רחב של תחומים – העמותה נמצאת שם עבור אזרחי המדינה בחלוקת מזון לנזקקים, בסיוע לילדים חולים, בחלוקת מזון לתינוקות, בהקניית כלים ותמיכה בנוער בסיכון,  בהכשרה מקצועית לנזקקים, בהדרכה כלכלית לזוגות צעירים ועוד. אז כמו שכבר הבנתם, מטרת העמותה היא לעזור לחלשים בכל תחומי החיים, לעמוד שם לצידם, ולעזור להם בדברים הבסיסיים של החיים, וגם לסייע בהכשרות מקצועיות שייקחו אותם קדימה ויעזרו להם להרוויח משכורת מכובדת ולהשתלב בחברה.

למי עם אחד מסייעת?

העמותה מסייעת לכל קשת האוכלוסייה הישראלית – לכל קשיש וצעיר, אישה וגבר, בריא וחולה, חילוני ודתי בכל רחבי הארץ! הם מתעקשים לסייע לכל אדם בכל אשר הוא, כל עוד הוא זקוק לעזרה. כי לעיתים כאשר אנו זקוקים לעזרה כל מה שאנחנו צריכים זה שמישהו יושיט עבורנו יד ויסייע לנו לעבור את המשבר – וזה בדיוק מה שעמותת עם אחד עושה. אנו מאמינים שבהתנדבות יש קסם מדהים, שמעניק תחושת סיפוק נפלאה, ובנוסף ההתנדבות בעמותה מאפשרת לנו להראות דוגמא אישית לילדנו – להראות להם כמה שזה חשוב להתנדב באופן כללי, וכמה חשוב לעזור ולתמוך באדם חלש שצריך עזרה.

 

 

הפעילויות העיקריות של העמותה

היתרונות שבהתנדבות

התנדבות היא עזרה לאדם אחר ללא קבלת תמורה. זו יכולה להיות התנדבות רשמית, או לא פורמלית. התנדבות לא רשמית יכולה להיות עזרה לבני משפחה וחברים במגוון תחומים, כמו שמרטפות או תיקונים בבית. מנגד, התנדבות פורמלית לרוב תהיה באמצעות עמותה או ארגון צדקה ללא מטרות רווח. בהתנדבות יש יתרונות רבים ונפלאים, ביניהם:

בשורה התחתונה,

התנדבות בעם אחד תאפשר לכם לסייע לחלשים, ולקחת חלק בפרויקטים נפלאים שימלאו אתכם בסיפוק. ומעל הכול, תשמשו דוגמא נהדרת עבור הילדים שלכם, ואין טוב מזה!