חברת ליברטי USA, היא חברה המסייעת להוציא ויזה לארה"ב ובקלות וביעילות בלי שתצטרכו לשבור את הראש על מילוי טפסים ובירוקרטיה מיותרת. המעורבות של ליבירטי בתהליך הוצאת הוויזה שלכם תעלה משמעותית את הסיכויים שלכם להוצאת ויזה – מדוע? מהסיבה הפשוטה, החברה מיומנת במילוי מסמכים באופן מדויק, הרי במקרים רבים בקשות נופלות רק על סמך מילוי לא תקין של מסמכים. החברה תלווה אתכם מא' ועד תו' עד סיום התהליך בהצלחה. אז באיזה מקרים היא יכולה לסייע לכם? הפרטים בשורות הבאות.

איך מוציאים ויזה לארה"ב?

הוצאת ויזה לארה"ב כרוכה בתהליך בירוקרטי לא קצר. במסגרת תהליך הוצאת הוויזה תתבקשו למלא מגוון טפסים בעברית ובאנגלית הכולל את שמכם, שמות קודמים, מגדר, מצבכם המשפחתי, תאריך לידה, מקום לידה, מקום מגורים, אזרחויות נוספות במידה ויש, ומספרי הטלפון שלכם. בנוסף, תצטרכו למלא טפסים אודות ההורים שלכם – את השמות שלהם, היכן נולדו, מעמדם החוקיים, וכן הפרטים המלאים של בן או בת זוג שלכם.

בנוסף, תצטרכו למלא כמובן את מטרת הנסיעה ולהוכיח שאינכם מתכוונים להשתקע בארה"ב. אלא מגיעים רק לביקור, עסקים, חופשה או לימודים. בנוסף, תצטרכו למסור את פרטי הקשר של קרובים בארה"ב, תצטרכו לציין מי ממן את הטיסה והשהות שלכם במדינה, שמות של מעסיקים, גבוה ההכנסות שלכם, השכלה אקדמית, שפות שאתם דוברים, הם אתם משתייכים לכת, פירוט על שירות בצבא ועוד אינספור סעיפים ותתי סעיפים – נשמע מתיש נכון? אין סיבה שתמלאו את כל הטפסים הבלתי נגמרים הללו בעצמכם! כי יש אתר חברת Liberty USA שתעשה זאת בשבילכם.

 

 

איזה שירותים חברת ליברטי USA מעניקה?

בשורה התחתונה,

חברת ליברטי תסייע לכם בצורה המקצועית ביותר בהוצאת דרכון לארה"ב, ותעשה עבורכם את העבודה הבירוקרטית המתישה.